2008 Paris Otomobil Fuarı'nda Audi

Audi’nin 2010 A1 Mini-basher’inin ince bir şekilde kamufle edilmiş bir versiyonu olan köpüklü yeni A1 Sportback ve bunun yanı sıra tutumlu A4 Concept E ve oldukça büyük bir kupa, Ingolstadt’ın Paris’teki Paris’teki tekliflerinin öne çıkanları arasındaydı.

Bana A1 Sportback hakkında daha fazla bilgi ver

Özünde bu, Audi’nin geçen yıl açıkladığı Metroproject’den geliyor. Mini’den beş kapılı kılıkta biraz daha büyük olan Audi, A1’in pratikliğinin yanı sıra aslî niteliklerinde de oynamaya istekli. Her zamanki showcar cıvıltısı vardı – krom lashings ve biraz şık ama işe yaramaz bölünmüş arka camlar – ama hepsini soyun ve Audi’nin yeni bebeği var.

Audi, üç ve beş kapılı modellerin yanı sıra, en üst seviye bir sürümü de düşünüyor. Sıcak bir 200bhp S1, Audi’nin en temiz ve en keskin doğrudan enjeksiyonlu turbo benzinli ve dizel motorlarının bir sal olduğu gibi verilir. Hafif melezlerin 2011 yılında gelmesini bekleyin.

Audi standında yeni olan ne var?

Audi, Çevresel kimlik bilgilerini A4 Konsept E – layık, fütüristik ve övgüye değer, ancak fırlatılamaz, ancak Le Mans 24 Hours organizatörleri tarafından sunulan Audi kadar heyecan verici hiçbir yerde tutmaz – dünyanın en zor yarışını kazandığınızda ne olur? art arda üç kez.

ARAÇ’ın kararı: 2008 Paris Otomobil Fuarı’nda Audi

A1’nin satış başarısı olması şartıyla – Mini’nin Audi versiyonu nasıl olamaz? – ve eko A4 etkileyici, hepsi Audi’nin motor sporları kayıtlarında gölgede kaldı. Tom Kristensen, Dindo Capello ve Allan McNish – sizi selamlıyoruz!

Otomobilin Audi stand puanı: 4/5

Paris motor şovu 2008 canlı raporlarına kadar bir dakika için buraya tıklayın

Önizleme ve inceleme için buraya tıklayın: Tüm araçlara rehberlik edin

2008 Paris Otomobil Fuarı'nda Audi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir