Audi, 500.000 satış kutlamak için özel TTS başlattı (2013)

Audi, TTS’nin özel bir versiyonunu piyasaya sürüyor , RS görünümünde ve ekipmanın lashings’inde. TTS Limited Edition, satışının on beşinci yılında, 500.000 satış bariyerini çökerten ikonik Audi’yi anıyor. Kupa için 38.860 £ ve roadster için 42.320 £ ‘dan başlayan özel TTS, kupon veya roadster eşdeğerinden daha fazla 2815 £ veya 4115 £ daha pahalıya mal oluyor, ancak Audi araba sahiplerini özendirmek için ilave 5665 £ kit aldığını iddia ediyor. Sadece 500’ü satılacak, 120’si İngiltere’ye geliyor.

Bu TTS, özel baskı faturalandırması için geçerli mi?

Derinin altında normal bir TTS, yani 268bhp 2.0 litre motor, 5.3 saniyede 0-62mph ve S-tronic şanzıman ile 36.7mpg anlamına geliyor. Sınırlı TTS iki renkte gelir: nimbus grisi teneke üstler ve Imola sarı üst kısımları. Diğer kozmetik değişiklikler arasında amiral gemisi TT RS’den çıkan sabit kanat ve 19 inçlik jantlar bulunuyor. TTS Limited Edition, S-tronic ikiz debriyaj şanzımanının yanı sıra altı ileri manuel olarak da mevcuttur.

Gadget’ın değeri ne kadar?

Sınırlı Sayıda, sıradan TTS’den sizi yükseltmek için bir yığın sürücü yardımı ve ekstra vardır. Audi Müzik Arayüzü iPod bağlantısı, park sensörleri ve DVD tabanlı uydu kilidi, yükseltilmiş BOSE ses sistemi gibi, bu modellerde standarttır. Ayrıca Frankenstein’ın canavarının yara izleri gibi görünmesine rağmen, gri ve sarı renkli ‘beyzbol’ dikişleri de var. 500’ü bir arada bir plaket sonsuza dek bir RS satın almama veya Audi’nin 2014 yazına kadar showroom’lara gelen tamamen yeni üçüncü nesil TT’sini beklememe kararını belirtir.

Beklemeli miyim yoksa dalmayı mı yapmalıyım?

Tamamen yeni TT , ağırlığı 60 kg azaltmak için daha yoğun alüminyum yapıya sahip olacak, güç 178bhp, 222bhp ve 296bhp S tatlarında dört nokta benzinli motorlardan geliyor. 180bhp’lik bir turbo dizel, Quattro dört tekerlekten çekiş ve altı ileri manuel ve ikiz debriyaj kutuları menzili tamamlıyor. Baz 1.8 litrelik model için 26 bin sterlin ödeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir