Audi A2 konseptinde (2011) ilk resmi eskizler

Audi’nin ürün planlamacıları, ilan edecek yeni ürünleri olmadığında haftalarca sahip olmaktan nefret etmek zorundadır. Sadece hayal et, etrafta otururken, parmaklarını salla.

Bu yüzden bugün Audi’nin 2011 Frankfurt Otomobil Fuarı’ndaki bir A2 konseptini ortaya çıkaracağını doğrulamamasına şaşmamalıyız.

Ingolstadt, CAR’a 1999 orijinalini değiştirmeyi planladığını onaylamıştır. Ve bu Audi konsepti Audi’nin bir sonraki A2’si için sakladıkları hakkında birkaç ipucu veriyor.

Audi A2: detaylı konsept

A2 konsepti, dört yetişkin için 3800 mm uzunluğunda bir şehir otomobili içine alan sıkma, paketleme ile ilgili.

Bu eskizlerden yargılamak zor, ancak konsept Audi A1 serisine oldukça yakın görünüyor.

A1’de bulamayacağınız bir şey – henüz – bir elektrikli tahrik aktarma organı olsa da. A2 konsept otomobilinde bir e-tron akü paketi var, ancak Audi 2011 Frankfurt motor şovunda ilk çıkışında daha fazla ayrıntıyı salıvermiyor.

A2’de başka neler yeni?

Bu konsept otomobil, Audi’nin LED far teknolojisinin yeni neslini başlatıyor. Merc’in sistemi gibi, Audi’nin LED’leri de ortam koşullarına ve hızlarına bağlı olarak şekillerini ve akışlarını uyarlar.

Doğal olarak, her zamanki konsept araç araçlarını bekleyebilirsiniz: içeri girme hareketi kontrolü var, arka sis lambası diğer kullanıcıları mesafelerini korumaya teşvik etmek için yola bir uyarı üçgeni yansıtıyor ve katlanan şehir için arka koltuklar arasında yer var bisikleti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir