Audi A8 W12 LWB (2010): ilk resmi fotoğraflar

Audi bugün yeni uzun dingil açıklığı A8 L’yi duyurdu. 2010 Pekin Otomobil Fuarı’nda tanıtılması nedeniyle, gerilmiş Audi A8, şoför kalabalığıyla popüler olacak ve dingil açıklığındaki ekstra 130 mm, arka koltuktaki şezlongların yer alan alanlarını serbest bırakacak. Bu ilk resmi fotoğraflar tarafından değerlendiriliyor.

Yeni A8 L şimdi 5267 mm uzunluğa sahip ve Audi, LWB rakiplerinden daha uzun ve daha geniş kıldığını gösteriyor.

Yeni W12 spec Audi A8

Yeni A8 L – Audi ile tüm alanları aşar ve grubun W12 benzinli motoru ile önizlemesini yapar. Şu anda 6.3 litre kapasiteye sahip, FSI direkt enjeksiyonlu ve 493bhp ve 461lb ft. Geliştiriyor. 4.9sec’de 155mph ve 0-62mph için yeterli.

Önceki 6.0 litrelik W12 her alanda geride kaldı: 443bhp ve% 12 daha fazla (yeni A8 L W12 ortalamaları 21mpg). VW neden bu kendine özgü düzende devam ediyor? W12, 15deg’lik bir banka sahip üç silindirli dört sıra sayesinde benzer bir V8 kapasitesinden daha kompakt olduğunu söylüyor.

W12’yi, kaşlarını tutan LED yüzü ile yanımdan geçtiği zaman kasları nasıl belirleyebilirim?

W12, tek çerçeveli, keçi sakalı ızgaraya, krom kapı aynalarına ve hava girişlerine ve yeni ısmarlama egzoz kaplamalarına siyah parlak bir görünüm kazandırır.

Diğer A8 oyuncakları mevcut ve doğru: isteğe bağlı LED farlar dünyanın ilk tamamen diyotlu ön farlarıdır ve A8 L artık her şekilde hareket eden arka koltuklar ve katlanabilir bir masaya ve hatta bir masaya sahip tam uzunlukta bir konsol sipariş edebilir buzdolabı.

Sunulan masaj hizmetlerine göz atın – 10 hava cebi yoğun çalışanlar için işe alma ve işten çıkarma ağrılarını ve sıkıntılarını şişirir ve çöker ve hatta ayak bileği elektrikle çalıştırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir