Audi Allroad Atıcılık Fren Kavramı (2014) ilk resmi resimler

Bu hafta Detroit Otomobil Fuarı’ndaki metal gösterisinde tanıtılacak olan yeni Audi Allroad Atış Fren Kavramı arabası. Ancak bu kırmızı ringa balığı ile yakalanmayın – Audi bir sonraki TT olarak üretime yüksek biniciliğe sahip iki kapılı bir arazi koymak üzere değildir.

Bunun yerine, bu Allroad Atış Freni, yeni TT’nin minimalist gösterge panosundan (geçen hafta CAR Online’da görüldüğünü gördüğümüz gibi) gösterge panosundan ( yakında CAR Online’da görüldüğünü gördüğümüz gibi) her şeyden bahseden kısa sürede yeni modeller gibi mevcut TT, A4 ve Q7. Derinin altında çevre dostu yeni bir güç aktarma sistemi de var. Showroom’a bağlı gerçeği show-floor kurgudan ayırırken okumaya devam edin.

Yani Audi Allroad Atıcılık Fren konsepti aslında bir üretim arabasını önizlemiyor mu?

Hayır – ama birkaç kişiye ipucu veriyor. Dijital arama ekranını, ince pano yapısını ve yeni TT’nin entegre kontrol ekranları ile üçlü havalandırma menfezini hemen tanıyacağınız içeriden başlayalım.

Ayrıntılı değişiklikler, Sport Quattro konsept kaynaklı direksiyon simidindeki bir motor çalıştırma ve E-mod düğmesini içerir, ancak bunun dışında ve bazı mavi trim detaylandırmada, bu bir sonraki TT’dir. Kim demiş konsept otomobillerin asla üretime gidemediğini söylüyor?

Bu elektrikli mod butonu ne için?

Bu elektrik için bir E-tron Audi – Ingolstadt kodudur ve bu durumda, bir elektrikli hibrit bakıyoruz. Güç aktarma organı, Sport Quattro konseptinde gizlenen 690bhp canavar kadar güçlü değil: Audi, 288bhp 2.0 litre benzinli bir turbo ve doğrudan altı ileri duble içine entegre edilmiş küçültücü bir e-motor ile birlikte geliştirilen 400bhp ve 479lb ft talep ediyor -Koldan dişli kutusu

Olağanüstü 1600 kg ağırlığına rağmen, Audi bu dört tekerlekten çekiş konseptinin 4.6sn’de 62mph’ye varabileceğini ve 2.5 litrelik beş potlu bir turbo kullanan inanılmaz susuz TTRS Plus ile aynı seviyeye ulaştığını iddia ediyor. Bizim tür melezimize benziyor.

Bagaj tabanına yerleştirilmiş lityum pillerle sıkılmış 31 mil elektrikli sürüş sağlayan takma şarj özelliği sayesinde, talep edilen ekonomi iddialı bir şekilde şişirilmiş 123.8mpg ve ortalama 45g / km yayar.

Bana bu büyüleyici stil hakkında daha fazla bilgi ver

Burada çok fazla Audi ipucu var, nereye bakacağınızı bilmek zor. Kalın ‘üç boyutlu’ tek çerçeve ızgarası ve LED far elemanları, yaklaşmakta olan TT’nin yanı sıra bir sonraki A4’ün ön ucuna işaret ederken, stop lambaları mevcut TT’yi daha çok andırıyor.

Ayrıca C sütununda A3 3 kapılı bir flaş da var ve genel profil, seri üretim onayından önce konserve edilen 2008 yılındaki ekmekvanı şeklindeki Atış Freni çalışması olan şimdiye kadarki favori Audi konsept otomobillerimizden birini hatırlıyor.

>> Audi’nin geleceğinin görünüşünü beğendiniz mi? Audi sınırlı bir dizi Allroad Atış Frenini yapmalı mı? Aşağıdaki yorumlardaki düşüncelerinizi bize bildirin

>> CAR’ın 2014 Detroit Otomobil Fuarı’ndaki AZ kılavuzunun tamamı için, buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir