Audi Q3 açılır çadırı (2014): Cinayet gizemi için mükemmel mi?

Waking The Dead’de ya da herhangi bir diğer olay yeri incelemesi TV dizisinde göreceğiniz bir şeye benzeyebilir. Fakat Audi, 2014 Worthersee otomobil festivalinde entegre bir Q3 pop-up çadırı gösterdi.

Audi Original Accessories markası altında geliştirilen açılır çadır, bir Q3’ün bagaj kapağına takılır ve yedi dakika içinde düz olarak kurulur. CAR ofislerinde görüş alışverişinde bulunduğumuzda, son yıllarda gördüğümüz yabancı otomobil aksesuarlarından biri olduğuna karar verdik.

Q3 açılır çadırı, daha geleneksel çadır direklerinin yerine geçen şişme, yüksek basınçlı hava huzmeleridir. Böylece kamp alanına girebilir, bir kompresör takabilir ve bagajdan çıkıp dümdüz yapılan kamp evinize götürebilirsiniz. Mükemmel tembel adamın kamp aksesuarı.

Komşu kampçıların, gece yarısı Eden Project tarzı kafes işi hava kirişlerinizi gece yarısı bir makasla keserek çadır mandallarınızı gevşetmenin modern eşdeğeri yapmamasını ümit etmelisiniz.

Audi neden çadır kuruyor?

Tüm yaşam tarzı olayı. Audi müşterileri – eğer reklamverenlere inanıyorsanız – en az yarısını dağ bisikletlerinde, kayaklarda veya dayanıklılık maratonlarında geçirerek geçirirler. Bu yüzden bir konsept çadır geliştirmek, pazarlama departmanının bizi Q otomobillerinin sağlıklı yaşam tarzı doğasına ikna etmenin bir sonraki yolu.

Audi, Q3 kamp çadırının 40 mil / saate kadar rüzgar hızları için derecelendirildiğini söyledi. Öyleyse Q3’ünü Arktik bir maceraya atmayı beklemeyin – ama sert bir Devon deniz esintisi ile başa çıkması gerekir.

Ne yazık ki, bir İngiliz sözcüsü, henüz showroomlarda pop-up çadır satma planlarının olmadığını söyledi. “Bu aşamada sadece bir konsept” dedi bize. ‘Genellikle Worthersee’de zany şeyler yapıyoruz ve bu onlardan biri.’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir