Audi Q7 facelift (2009): ilk resmi fotoğraflar

Bu kesinlikle yılın ortalarında yüz gerdirme zamanı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde size revize edilmiş Land Rover Discovery , Range Rover , Range Sport ve Merc S sınıfını getirdik – bugün 2010 model yılı için ustalık dolu ve titreyen Audi Q7’nin sırası geldi.

Audi’nin keresteleri SUV, üç yıldır yok oldu, bu yüzden Ingolstadt’ın facelifter’larının makyaj büyülerini yapmalarının zamanı geldi. Yeni Q7’de yapılan değişiklikleri kolayca fark edemeyeceğinize göre, incelikler çok incedir …

new on the facelifted-for-2009 Q7? Öyleyse , 2009 yılının ikinci çeyreğinde ön plana çıkan yenilikler neler?

Err, buradaki basının bulanıklığına danışmamız gerekecek. Bu muazzam tek çerçeveli ızgara, siyah, parlak yüzeyle tezat oluşturması için yeni dikey krom çubuklara sahiptir. Ve bu tamponlar çok farklıdır (sadece şaka yapıyorum, bir bakışta gerçekten söyleyemedik) ve kapı pervazları özenle güncellenmiştir. Devam edebiliriz.

En önemlisi, en son Audi Q7’deki ince ayarlı motor yelpazesidir. Her biri daha az yakıt tüketiyor ve büyük satış 3.0 TDI şimdi ortalama 31mpg. Tam motor serisi:

• 3.6 FSI V6, 280bhp, 266lb ft, 22.2mpg
• 3.0 TDI V6, 240bhp, 405lb ft, 31mpg
• 4.2 TDI V8, 340bhp, 561lb ft, 28.5mpg
• 6.0 TDI V12, 500bhp, 737lb ft, 25mpg

Bu yeni bir Alman arabası. Yeni cihazların parçalarını bekliyorum!

Oldukça. Facelifted Q7 yeni bir uyarlamalı far sistemi, farları saran C-şekilli LED gündüz sürüş farları, sekiz silindirli modellerde seramik fren seçenekleri (bu leviathanı durma noktasına sürüklemek için toplam 24 pistonla!) Ve Modüler denilen bir şey kazanıyor Pili doldurmak ve fren yapmak için fren yaparken enerji toplamak için tasarlanan Verimlilik Platformu – 5g / km’ye kadar CO2 tasarrufu. Güzel bir dokunuş.

Diğer Q7 nitelikleri devam etmektedir. Bu yedi kişilik, ancak üçüncü sıradaki Keşif kadar pratik değil. Altıncı ve yedinci koltukları bırakın ve 775 litre bagaj alanı var.

Fakat bir şekilde, bu değişikliklere rağmen, Q7’yi en küçük ama yine de geniş Q5’in yerini alan Audi SUV olarak göremiyoruz.

>> Q5 veya Q7? ‘Yorum ekle’yi tıklayın ve sesinizi kapatın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir