Audi R8 GT Spyder (2011) ilk resmi resimler

CAR dergisinden 1 sayı için 3 sayı kazanın – buraya tıklayın Bu haftaki Audi R8 GT Spyder’ın Guten Tag’ı. Audi, doğal klima ve yüksek performanslı R8 GT coupe sürücülerine daha fazla UV maruziyeti sunan niş doldurma yollarına devam ediyor.

Audi R8 GT Spyder: şimdi ek çatısızlık ile

Orijinal R8 GT, 2010 yılında hafif bir R8 V10 özel baskı olarak piyasaya sürüldü ve yalnızca 333 adet üretildi. R8 GT Spyder, GT’nin soyulmuş temasını seçti ve standart R8 V10 Spyder’a göre 85 kg ağırlık tasarrufu sağladı. Karbonfiber motor kapağı, tamponlar ve spoiler, standart Spyder’a göre tasarruf edilen 5.5 kg ağırlığından sorumluyken, 31.5kg ağırlığındaki ağır ağırlık tasarrufu, hafif yarış kovaları için standart sandalyeleri değiştirmekten geldi. Kilo kaybının geri kalanı, güç aktarma organındaki ve içindeki hafif bileşenlerden geliyordu.

5.2 litrelik V10, R8 GT Spyder’da 552bhp üretiyor, standart V10 soft-top’da 518bhp’den. Hızlanma buna göre düşer, 0-62mph süresi 3.8 saniyedir (4.1 saniyeden aşağı). R8 GT’de standart olarak sunulan tek kavramalı S-Tronic şanzımanla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

İçeride, siyah alcantaraya gömülmüş bir iç mekan elde edersiniz, ancak ölü inek tercih ettiğiniz iç mekan süslemesiyse, seçenekler listesinde nappa deri bulunur. Sürücü bölgesini çevreleyen, karbon fiber iç kaplaması olmadan hafif bir özel olmazdı. Karbon fiber kova koltukları ve mat karbon süslemesi seçenekler listesinde.

Ellerimi ne zaman bir R8 GT Spyder’a bulabilirim?

Audi yetkili satıcınızı hızlı bir şekilde arayın, ancak uyarın: R8 GT Spyder bir kez daha 333 ünite ile sınırlandırılmıştır ve yalnızca 66 sağdan direksiyonlu İngiltere versiyonu mevcuttur. İngiltere fiyatları henüz açıklanmadı, ancak Almanya’daki baz fiyat 184.300 £ ‘dan yüksek bir fiyatla çıkıyor. Ama sorun değil – Georg Kacher, manuel V10 coupe’yi R8 serisinin seçicisi olarak değerlendiriyor ve bunlar 109.900 £ ‘de karşılaştırmalı bir pazarlık.

>> Bir R8 GT Spyder’dan sonra şehvet mi ediyorsun, yoksa bu çok mu uzak? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın:

£ 1 için CAR dergisinin 3 sayısını alın – Buraya tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir