Audi S3 Cabrio (2014) ilk resmi resimler

Audi’yi seçim eksikliği yüzünden suçlayamazsın. S3 üç kapılı, S3 Sportback , S3 sedan ve şimdi şunda 296bhp dört tekerlekten çekişli vuruşlarınızı alabilirsiniz: Audi S3 Cabrio. Bu yaz İngiltere’de satışa sunulacak ve yaklaşık 35.000 £ ‘a mal olacak.

Audi S3 Cabrio: teknik özellik

S3 serisinin geri kalanında olduğu gibi dört 18 inç tekerleğin hepsini sürmek için aynı turboşarjlı 2,0 litre dört çekiciyi kullanarak, S3 Cabriolet takılmıyor. Standart olarak hızlı değişen çift kavramalı S-tronic şanzıman yardımı ile 5.4sn’de 0-62mph’den geçecek.

Şanzıman, Audi A3 ailesinin herhangi bir yerindeki daha çok humdrum uygulamalarından revize edildi. Burada, maksimum hızlanma için ilk üç vites için daha kısa oranları ve daha iyi yakıt ekonomisi için daha uzun üst oranları kullanır. Audi, aracın 39.8mpg’ye kadar döneceğini iddia ediyor.

>> Audi S3’ü BMW M135i ve Mercedes A45 AMG’ye karşı görmek için buraya tıklayın

Bu ilk S3 Cabrio’dur – son jenerasyon model hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Yumuşak üst mekanizmada ve alüminyum gövde panellerinde magnezyum kullanılması sayesinde, S3 Cabrio, otomatik, Quattro sürücülü açılır tavanın 1620kg’ın tam olmasını beklediğinizden daha hafiftir. Ancak tam hikaye bu değil: S3 drop-top, temel bir ön sürüş Audi A3 Cabriolet daha domuz eti 225kg daha ağırlığında.

>> CAR’ın 296bhp Audi S3 Sportback hakkındaki incelemesini okumak için buraya tıklayın.

S3 Cabrio’nun kanvas tavanını 18 saniye içinde 31m / s’ye kadar düşürebilirsiniz. Otomobil standart bir A3 Cabriolet’ten 25 mm daha alinir ve amacini belirtmek için 340mm ön frenleri, ince bir gövdeyi ve dört egzoz borusunu kullanır.

Ancak, kullanışlı bir 322bhp geliştiren ve dinlemenin tadını çıkarmak için ekstra iki silindirli olan yeni BMW M235i’yi dışa vurup gösterebiliyor mu? Aşağıdaki yazıda size yorumlarınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir