Audi tasarımlı Noel Baba'nın kızağı (2009)

Audi, Ingolstadt destekli bir Noel Baba’nın kızağının tasarımında hızlı bir düzeltme yapmayı seçti: gelecek 2010 A1’i aldı ve Noel görevlerine hazırladı.

Noel Baba, Audi’nin yeni Mini rakibinin üç kapılı versiyonu olan bu fahişe içinde neşeli görünüyor. 2010 baharına kadar resmen görülmeyecek olan A1’deki bazı detaylara dikkat çekmeye değer: cam evin tam boyunu kaplayan alüminyum efektli çatı direği; biçimiyle bükülmüş Audi LED farlar; ve tam derinlikteki keçi sakalı ızgarası.

Audi’nin ızgarasına gizlenen bir S1 rozeti mi? Ya da sadece bir S-Line flaş? Belki de Audi tasarımcısı Enzo Rothfuss, A1 türevlerine birkaç işaretçi atmaya izin verdi.

Noel Baba Audi A1’in sınırsız dinamiklerinden zevk alıyor gibi görünüyor, bu özel modelin Quattro aktarma organlarını gittikçe popüler hale gelen 60:40 arka eğilimi ile destekleyebileceğini öne sürüyor.

Kesinlikle Rudolph’un yan camdan iyi bir bakış açısı almasına izin verecek kadar yanlara yığılmış durumda. ‘Daha fazla yan, geyik.’

İyi iş çıkardın, hediyeler ve eski moda kızak tepesi sıkıca tavana dayandı!

>> CAR Online, dünyanın önde gelen otomobil tasarımcıları tarafından tasarlanan Noel Baba’nın kızaklarını yayınladığı için bu hafta her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir