Audi TT speedster 'inşa edilecek'

Audi, geçen hafta atlattığımız TT yarışçısı sınırlı bir üretim çalışması yapacak, CAR Online açıklayabilir. Şirket, özellikle Orta Doğu pazarı için 50-100 arasında en yüksek dereceli TT’yi yapmayı planlıyor.

Avrupa’daki konuşmacılar, Güney Almanya’da sınava girdiğimiz olağandışı üstü açık TT için herhangi bir üretim planını reddetmiş olsa da, Audi’nin Orta Doğu Pazarlama Direktörü Bernd Rosenbichler, sıcak iklimlerde tutkunları için küçük bir üretim programı planladıklarını söyledi.

CAR’a “Audi AG tarafından bu arabayı buraya getirmeyi hayal edip edemeyeceğimiz soruldu” dedi. ‘Bu arabanın dünya çapındaki galasını burada yapmayı ve daha sonra sadece bölge için başlatmayı planlıyoruz.’

Audi TT speedster: konsept gibi

Yapım arabası, tasarımda 2007 TT Clubsport Quattro konseptine – casus fotoğraflarımızın da kanıtladığı gibi – çok yakın kalacaktır. Çevreleyen ön cam dudağı, tamamen iki kişilik kabin gibi.

Speedster’ı neden Orta Doğu’da başlattınız? Bölge, yılda sadece bir avuç yağışlı güne sahip ve bu da herhangi bir çatı eksikliğini daha az problem teşkil ediyor. Ve Audi bu zengin pazardaki imajını umutsuzca artırmaya çalışıyor; sadece bölge için inşaa edilmiş ısmarlama bir otomobil satmak, Orta Doğu’ya olan bağlılığını bildirmenin oldukça iyi bir yoludur.

Speedster’daki orijinal kepçemizi okumak için buraya tıklayın

2007 Clubsport konsepti hakkındaki raporumuzu okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir