Audi Urban Concept otomobilleri (2011): ilk fotoğraflar

Audi Urban Concept otomobilleri (2011): ilk fotoğraflar

Audi Urban konsept Spyder konsept otomobil (2011) haberleri

Audi Urban concept (2011) ARAÇ incelemesi

Audi bize şimdiye kadar yeni şehir otomobili ikilisi, Urban Concept ve üstü açık kız kardeşi Urban Spider Concept’in eskizleriyle uğraştı. Şimdi kapak kaldırıldı ve 2011 Frankfurt otomobil şovu seçmenlerinin ilk fotoğrafları yayınlandı.

İki koltuklu ve elektrikli bir aktarma organı olan minik elektrikli çalışmalardır. Bir çeşit, bir Audi A1 alt şehir aracının gelecekte ne olabileceği konusunda bir fikir veriyor.

Yani Kentsel Konsept Audi’nin Megacity Aracı mı?

Sırala, henüz bir üretim amacı olmasa da.

Yine de, ana şirket Volkswagen’in bu hafta rapor ettiğimiz gibi 2011 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tek kişilik bir elektrik projesi göstermesi bekleniyor.

Küçük görünüyorlar – ne kadar büyükler?

3200 mm uzunluğunda, 1700 mm genişliğinde ve sadece 1200 mm yüksekliğinde bijou’lar. Bu arabalar Audi’nin hafif bilgi birikimi için bir vitrindir ve tam kütlesi henüz açıklanmadığı halde 500 kg ağırlığındaki bir ağırlık için karbon fiber takviyeli plastikten yararlanırlar.

Caparo T1 spor otomobilinin aksine, oturma düzeni 1 + 1 oranında düzenlenmiş durumda.

Audi böyle bir şey yapabilir mi? Yakın zamana kadar boş rüya görmek gibi bir fikri reddetmiş olabiliriz. Ancak Renault’nun bir Twizy’yi başlattığı ve diğer üreticilerin yeni kentsel çözümler ürettiği bir çağda, uzun vadede böyle bir olasılığa karşı bahis oynamayız.

Audi Urban Kavramlarını Güçlendirmek

Bir çift elektrik motoru, lityum iyon pillerle çalıştırılıyor ve Audi şehir arabası çiftleri için 40 mil menzili olduğunu iddia ediyor.

Audi Urban Concepts, 13 Eylül’deki 2011 Frankfurt otomobil fuarında tam olarak açıklanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir