Daha fazla fotoğraf, yeni Audi A1'in ayrıntıları (2010)

Daha fazla fotoğraf, yeni Audi A1'in ayrıntıları (2010)

Audi, yeni 2010 A1 süpermini’nin resmi olarak tanıtılması için geri sayıma başladı. Mart ayındaki 2010 Cenevre Otomobil Fuarı’nda A1’in dünya prömiyeri öncesinde Ingolstadt, gelecek üç ay boyunca Audi’nin yeni Mini yarışmacısını sergileyecek 22 adımlık (evet, bu yarık için 22 bölüm var) bir program başlattı.

Yeni 2010 Audi A1’de 22 ayrı hikaye yazmak yerine, tüm güncellemeleri tek bir sayfaya eklemenin daha iyi olacağını düşündük. Tüm Audi A1 fotoğraflarını ve Audi A1 haberlerini yüklerken önümüzdeki birkaç hafta boyunca bu sayfaya geri dönün.

Bugün, A1’in o kadar açık renkli bir yan profil taslağını ve ağır aksanlı LED ışık saçan farların fotoğraflarını yayınladılar.

Yeni Audi A1’deki diğer resmi haberler neler?

İlk önce Audi başkanı Rupert Stadler’den A1 vizyonunu anlatan bir video açıklaması yapıldı. Stadler, “A1 ile hedefimiz cesur bir hedef: A3 ile kompakt segmentte elde ettiğimiz başarıyı tekrarlamak” diyor. “Görevi açık: Audi’nin tüm erdemlerini dört metreden kısa bir arabaya sıkıştırmak. A1 ile premium otomobiller dünyasına yeni bir kapı daha açıyoruz. ‘

Ayrıca, A1’in tasarımından bahseden ve bize önceki iki konsept otomobilden ne kadarının üretim yapacağına dair bir ipucu veren Audi’nin tasarım başkanı Stefan Sielaff’ın bir videosu var . Sielaff, “Audi, gösteri araçlarının pek çok özelliğini seri üretime sokmasıyla ünlüdür” diyor. ‘Çatı kemeri Tokyo şov arabasının eşsiz bir özelliğidir; A ve C sütunlarının akışında belirli bir dinamizm var. ‘

Sielaff’ın gerçeği söyleyip söylemediğini, A1’in çevrimiçi olarak yayınlanacağı Şubat 2010’un başında gelip gelmeyeceğini bileceğiz – Cenevre’deki otomobil gösterisinin ilk çıkışı bir ay sonra olacak. Bu tarihler dışında Audi, A1 için Facebook, YouTube ve Twitter siteleri yarattı ve önümüzdeki haftalarda Audi’nin AR-GE patronu Michael Dick ile Q&A oturumlarından A1 hava kanallarının tasarımına kadar her şey olacak.

A1’in üç kapılı versiyonunun ilk piyasaya sürülmesi gerekiyor ve beş kapılı Sportback bunu takip edecek. Ondan sonra üstü açılır bir Q1 SUV olmalı. İngiltere satışları Eylül 2010’da başlayacak ve yaklaşık 11.000 £ fiyatla başlayacak.

>> Aşağıdaki ‘Yorum ekle’ seçeneğini tıklayın ve yeni Audi A1 hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin

         

Tasarımcı Stefan Sielaff’ın Audi A1 önizlemesi; Audi A1 grafiti önizlemesi; Başkan Rupert Stadler’in Audi A1 önizlemesi; 2009 Yılı Performans Aracı Audi R8 V10 – deneme süresi; 2009 Yılı Performans Aracı Audi TTRS – deneme süresi; 2009 Yılı Performans Aracı Audi S4 – deneme süresi; Audi A5 Sportback çizimi; audi; audi a5; Audi A5 Sportback; Audi RS5 Nurburgring’de test yaptı; Audi R8 Spider (2009) casus video; Audi R8 Örümcek; Audi R8 Spyder; Audi A4 Allroad; 2009 Cenevre Otomobil Fuarı’nda Audi basın toplantısı; Audi’nin bebeği Q7 casus video ekibimiz tarafından yakalandı .; Bir 911 GT3 RS’nin kuyruğundan çekilen bir R8 cad Cadwell Park izlemek istiyorsanız, o zaman bu sizin videonuz. Otomobilin yol testi editörü Chris Chilton, R8’in direksiyonunda, Touring Otomobil sürücüsü Matt Neal’ı Porsche’de tutmaya çalışıyor. ; Ben Barry testi Audi’nin yeni 571bhp RS6 Avant’ını kullanıyor; CAR ekibi 2008 Cenevre Otomobil Fuarı’nda rehberini sunar; Petrolhead cennete hoş geldin. CAR ekibine katılın ve Cadwell Park’taki İngiliz Touring Araç Şampiyonası’ndan konuk sürücü Matt Neal. BMW M3, Audi R8 ve Lamborghini Superleggera dahil olmak üzere 2007’nin en sıcak 14 otomobilini test ettik .; otomotiv; CAR Dergisi; en iyi Performans Otomobilleri; sıcak turlar; Audi videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir