Hafta sonu için bir Audi R8 kazanın!

CAR Magazine ile haftasonu Audi R8’i kazanmak için buraya tıklayın

CAR Magazine’in yeni görüntüsünü kutlamak için, bir şanslı okuyucunun uzun bir hafta sonu için bir Audi R8 supercar’a anahtarı olan Blackcircles.com tarafından birincilik ödülü olarak verdiği süper otomobil kulübü Ecurie25 ile birlikte çalıştık . R8, şu an en sevdiğimiz spor otomobillerden biri olmaya devam ediyor ve 2007 yılında, yılların en sevilen Performans Otomobilini seçti.

Audi R8: birincilik ödülü

Anahtarları, Ecurie25’in Londra Genel Merkezinden bir Cuma sabahı V8’e getirebileceksiniz ve tüm hafta sonu 414bhp kupasını, pazartesi öğleden sonra üslerine teslim edene kadar kullanabileceksiniz. Seçtiğiniz kesin haftasonu sizin tercihiniz ancak 31 Aralık 2009’dan önce alınmış ve Ecurie25’in rezervasyon günlüğüne uygun olmalıdır.

Bedava lastikler! İkincilik Ödülü

Bir hafta sonu için R8’in anahtarlarını kazanan seçilen kişi değilseniz, endişelenmeyin. Uzman Blackcircles.com’dan iki yarışmacıya dört Toyo otomobil lastiği seti veriyoruz .

Tüm şartlar ve koşullar kardeş sitemiz Greatcompetitions’ta mevcuttur. Ne yazık ki, bu yarışma, sigorta nedenleriyle yalnızca İngiltere’deki lisans sahiplerine ve 25 yaşından büyük sürücülere açıktır. Bu yarışma 31 Mart 2009’da kapanır.

Hafta sonu için bir Audi R8 kazanın!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir