Önizleme: Hız 2009 Goodwood Festivali – Gerçek Grit

Bu yıl 3-5 Temmuz hafta sonu düzenlenen 2009 Hız Festivali, motor sporunun dayanıklılık kahramanlarını Le Mans’ın 60. yıl dönümü kutlamasıyla onurlandırıyor.

Lord Online, Mart ayında CAR Online’a verdiği demeçte, “Festival pistte kazanıp kazanma ihtimaline karşı mücadele eden adamlara haraç verecek. ‘Jochen Mass, Jacky Ickx, Jackie Stewart ve Sterling Moss gibi sürücüler bize katılıyor – zafer peşinde koşan miller oldu – gerçekten büyük dayanıklılık sürücüleri, sürücüler ve makinelerden bazılarını çalışırken görmek için sabırsızlanıyorum .’

Festival aynı zamanda birçok önemli yıldönümünü de alacak – hem Audi hem de Morgan yüzüncü yıllarını kutlayacak, Mini 50 yaşına girecek ve Frank Williams’ın Formula 1’e katılımı için 40 yıl sürecek.

Herhangi bir motorporter fanını dizlerinde zayıf bırakacak bir sürücü dizisinin yanı sıra, Lord March ve ekibi dünyanın önde gelen Porsche 917 yarışçılarının hem de Mercedes ve Auto Union Silver Arrows topluluğunu bir araya getirecek. Style ve Luxe, ünlülerin efsanevi Bugatti 57’ye hitap eder.

Lord March’ın Goodwood House’dan geçen 1,6 kilometrelik otoyolunun popüler otomobil yarışının bir parçası olarak, 2009 Hız Festivali, sıfır ve düşük emisyonlu bir araba çalışmasıyla şapkasını bugünkü karbon iklimine yönlendiriyor. İnşallah Prius sürücülerinin durgun bir filosundan ziyade Lord March’ın ön kapısından sessizce geçen, hızlı bir şekilde Tesla, Lightning ve Fisker yarışçılarından oluşan bir filo olsun …

Her zaman olduğu gibi, CAR Online etkinliğe bazı birinci sınıf ücretsiz biletler verecek – bu nedenle, Haziran 2009’da, dünyadaki en büyük ve en iyi araba kültürü etkinliğinin biletlerini kazanma şansı elde etmek için yarışmamıza dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir